SOŠ a SOU Hustopeče

Zaměstnanci

 

Vedení školy
Hrabal Zdeněk, Ing.ředitel školy, statutární orgán518 389 107
602 564 422
hrabal@sou-hustopece.cz
Horáková Věra, Ing.zástupce ředitele pro teoretické vyučování518 389 116horakova@sou-hustopece.cz
Schovanec Milanzástupce ředitele pro praktické vyučování a výchovu mimo vyučování, zástupce statutárního orgánu518 389 112schovanec@sou-hustopece.cz
Kuchynka Luboš, Ing.vedoucí úseku ekonomického a správního518 389 118kuchynka@sou-hustopece.cz
Kapitán Igorvedoucí úseku technického zabezpečení budov518 389 113kapitan@sou-hustopece.cz
Ondrák Vlastimilvedoucí úseku majetku a kontroly518 389 113ondrak@sou-hustopece.cz
Chrastinová Lenkavedoucí úseku školní jídelny a doplňkové činnosti518 389 114chrastinova@sou-hustopece.cz
 
Úsek teoretického vyučování
Bališová Kateřina Mgr.učitelka střední školy, výchovná poradkyně518 389 128balisova@sou-hustopece.cz
Brokeš Zdeněk, Mgr.učitel střední školy, metodik ICT518 389 160brokes@sou-hustopece.cz
Cabalová Zuzana Mgr.učitelka střední školy518 389 149cabalova@sou-hustopece.cz
Gergelová Stanislava, Ing.učitelka střední školy, školní metodička prevence518 389 128gergelova@sou-hustopece.cz
Jaborníková Renata, Ing.učitelka střední školy518 389 141jabornikova@sou-hustopece.cz
Jaborníková Renata, Ing.učitelka střední školy – Malířské centrum722 954 069jabornikova@sou-hustopece.cz
Jarošová Petra, Ing.arch.Ph.D.učitelka střední školy518 389 150jarosova@sou-hustopece.cz
Jordán Robert, Mgr.učitel střední školy518 389 149jordan@sou-hustopece.cz
Markovičová Martina, Mgr.učitelka střední školy518 389 132markovicova@sou-hustopece.cz
Nováková Oldřiška, Ing.učitelka střední školy518 389 151novakova@sou-hustopece.cz
Pavelka Štěpán, Ing. Bc.učitel střední školy518 389 140pavelka@sou-hustopece.cz
Pokorný Jiří, Mgr.učitel střední školy, koordinátor EVVO518 389 140pokorny@sou-hustopece.cz
Sedláková Iva, Ing.učitelka střední školy518 389 105sedlakova@sou-hustopece.cz
Svoboda Jan, Mgr.učitel střední školy518 389 105svoboda@sou-hustopece.cz
Šrůtka Miroslav, Ing.učitel střední školy518 389 105srutka@sou-hustopece.cz
Tinka Jiří, Ing.učitel střední školy, metodik ICT518 389 124tinka@sou-hustopece.cz
Valtera Pavel, Mgr.učitel střední školy518 389 126valtera@sou-hustopece.cz
Vaňkátová Vladimíra, Ing.učitelka střední školy518 389 150vankatova@sou-hustopece.cz
Veselka Antonín, Mgr.učitel střední školy, metodik ICT518 389 124veselka@sou-hustopece.cz
Voňková Zdenka, Ing.učitelka střední školy518 389 150vonkova@sou-hustopece.cz
Vrba Libor Mgr.učitel střední školy518 389 149vrba@sou-hustopece.cz
Otto Marcelaasistentka pedagoga518 389 149otto@sou-hustopece.cz
Pejřová Ivana, Ing.asistentka pedagoga518 389 149pejrova@sou-hustopece.cz
 
Úsek praktického vyučování
Dufek Petručitel odborného výcviku518 389 155dufek@sou-hustopece.cz
Dufek Petručitel odborného výcviku – Malířské centrum722 954 138dufek@sou-hustopece.cz
Haan Milan Mgr.učitel odborného výcviku518 389 155haan@sou-hustopece.cz
Hekl Jaroslavučitel odborného výcviku518 389 146hekl@sou-hustopece.cz
Malinka Lubomíručitel odborného výcviku – učebna elektroměření518 389 144malinka@sou-hustopece.cz
Malinka Lubomíručitel odborného výcviku – dílna518 389 109malinka@sou-hustopece.cz
Horáková Bronislavaučitelka odborného výcviku518 389 153horakova.b@sou-hustopece.cz
Horáková Bronislavaučitelka odborného výcviku – Malířské centrum722 954 053horakova.b@sou-hustopece.cz
Medlová Pavlaučitelka odborného výcviku – Malířské centrum722 954 053medlova@sou-hustopece.cz
Oslzlý Františekučitel odborného výcviku518 389 159oslzly@sou-hustopece.cz
Kříž Radoslavučitel odborného výcviku – SOV Diváky519 324 552kriz@sou-hustopece.cz
Kříž Radoslavučitel odborného výcviku – Malířské centrum722 954 138kriz@sou-hustopece.cz
 
Domov mládeže
Boumová Stanislavavychovatelka518 389 119boumova@sou-hustopece.cz
Malinková Ludmilavychovatelka malinkova@sou-hustopece.cz
 
Jídelna
Chrastinová Lenkavedoucí školní jídelny518 389 114
do 10,00
jidelna@sou-hustopece.cz
Jídelna 518 389 104jidelna@sou-hustopece.cz
 
Provozní zaměstnanci
Režná Jana, Ing.ekonom518 389 118rezna@sou-hustopece.cz
Kozáková Ivanaúčetní, pokladna518 389 118kozakova@sou-hustopece.cz
Lejsková Milenamzdová účetní, administrativní pracovnice518 389 108skola@sou-hustopece.cz
Martinec Františekškolník702 842 555 
Jochýmek Milanškolník607 004 472 
uklízečky 518 389 158