SOŠ a SOU Hustopeče

Vyučující

Konzultační hodiny vyučujících ve školním roce 2021/2022

JménoTýden ATýden B
Mgr. Bališová Kateřinaúterý9:45 – 10:30úterý10:35 – 11:20
Mgr. Cabalová Zuzanapondělí12:40 – 13:25úterý11:50 – 12:35
Ing. Gergelová Stanislavapondělí10:40 – 11:20pondělí10:40 – 11:20
Ing. Horáková Věrapondělí9:45 – 10:30pondělí9:45 – 10:30
Ing. Jaborníková Renatačtvrtek10:35 – 11:20pátek12:40 – 13:25
Ing. Jarošová Petrapondělí10:35 – 11:20úterý8:55 – 9:40
RNDr. Jelen Bohuslavpátek9:45 – 10:30čtvrtek8:55-9:40
Klak Pavel pátek

8:55 – 9:40

pátek9:45-10:30
Mgr. Markovičová Martinapondělí12:40 – 13:25pondělí9:45-10:30
Ing. Nováková Oldřiškapátek10:35 – 11:20pátek10:35 – 11:20
Ing. Bc. Pavelka Štěpánčtvrtek12:40 – 13:25úterý8:55 – 9:40
Mgr. Pokorný Jiřípondělí11:50 – 12:35čtvrtek11:50 – 12:35
Ing. Sedláková Ivapátek9:45 – 10:30čtvrtek8:55 – 9:40
Mgr. Sedlová Mariečtvrtek9:45 – 10:30čtvrtek9:45-10:30
Mgr. Svoboda Janstředa9:45 – 10:30čtvrtek9:45-10:30
Ing. Šrůtka Miroslavstředa10:35 – 11:20středa10:35 – 11:20
Ing. Tinka Jiříčtvrtek7:55 – 8:40čtvrtek7:55 – 8:40
Mgr. Valtera Pavelúterý9:45 – 10:30úterý9:45 – 10:30
Ing. Vaňkátová Vladimíraúterý9.45-10.30středa11.55-12.35
Ing. Voňková Zdenkapátek10:35-11:20pondělí8:55-9:40
Mgr. Vrba Liborčtvrtek13:30 – 14:15pondělí13:30-14:15
Mgr. Žáček Josefúterý 10:35 – 11:20úterý10:35 – 11:20
     
Výchovný poradce  
Mgr. Bališová Kateřinapondělí12:40 – 13:25úterý11:50 – 12:35
 čtvrtek9:45 – 10:30úterý13:30-14:15
     
Školní metodička prevence  
Ing. Gergelová Stanislavaúterý14:20 – 15:05čtvrtek14:20 – 15:05
     
Vedení knihovny    
Mgr. Marie Sedlováúterý11.50-12.35čtvrtek8.55-9.40

Přehled tříd a třídnictví k 1. 9. 2022

TřídaNázev oboruTřídní učitelZastupující TU
IT1Informační technologieMgr. Jiří PokornýMgr. Jan Svoboda
VČ1Veřejnosprávní činnostMgr. Jan Svoboda Mgr. Jiří Pokorný
IT2Informační technologieIng. Stanislava Gergelová Mgr. Valtera Pavel
VČ2Veřejnosprávní činnost
IT3Informační technologieMgr. Pavel ValteraIng. Stanislava Gergelová
VČ3Veřejnosprávní činnost
IT4Informační technologieIng. Jiří TinkaIng. Iva Sedláková 
VČ4Veřejnosprávní činnostIng. Iva SedlákováIng. Jiří Tinka
I1Instalatér

Ing. Věra Horáková

Ing. Renata Jaborníková

SM1Strojní mechanik
ES1Elektrikář silnoproudIng. Renata JaborníkováIng. Věra Horáková
ML1Malíř a lakýrník
I2InstalatérIng.  Zdeňka VoňkováMgr. Beata Kynclová
ML2Malíř a lakýrník
SM2Strojní mechanik
ES2Elektrikář silnoproudMgr. Beata KynclováIng. Zdeňka Voňková
Z2Zedník
ES3Elektrikář silnoproudIng. Miroslav ŠrůtkaMgr. Kateřina Bališová
Z3Zedník
I3InstalatérMgr. Kateřina BališováIng. Miroslav Šrůtka
ML3Malíř a lakýrník
SM3Strojní mechanik