Proč studovat u nás?

S námi najdeš uplatnění...

• Z široké nabídky oborů si určitě vybereš ten pravý.
  • Máme tu obory vhodné pro kluky i holky, učební i maturitní.
  • Pro vstup na trh práce nebo další studium tě dobře připravíme.
  • Jsme menší škola rodinného typu, kde vládne přátelská atmosféra.
  • Díky spolupráci s řadou regionálních firem se v praxi dokonale seznámíš se svým oborem.
  • Poskytujeme komplexní služby (škola, dílny, jídelna i domov mládeže v jednom areálu).

Důvody, proč si vybrat právě nás

Široké uplatnění

Absolventi naší školy nacházejí na trhu práce široké uplatnění. Maturanti mohou pokračovat i na vysokých školách.

Praxe

Odbornou praxi můžeš absolvovat v řadě regionálních firem, kde získáš cenné zkušenosti.

Domov mládeže

Můžeš využít ubytování v domově mládeže, který je přímo v budově školy.

Vzdělání zdarma

Neplatíš školné ani materiál v dílnách. Dokonce můžeš získat prospěchové stipendium, pokud budeš mít dobré výsledky.

Jídelna A++

Školní jídelna, kde se najíš zdravě, levně, ale především chutně. Hladem trpět nebudeš.

Dopravní dostupnost

Autobusové i vlakové nádraží jsou kousek od školy. Do školy to budeš mít blízko.

Vše pod jednou střechou

Škola, dílny, jídelna, sportoviště i domov mládeže máme v jednom areálu. Nikam daleko tak nemusíš, všechno je po ruce.

Moderní vybavení

Učebny a dílny jsou moderně vybaveny. Pro vstup na trh práce od nás budeš dobře připraven.

Knihovna

Četba povinná, nepovinná i zábavná je u nás dostupná v dobře zásobované knihovně.

Chceš se vzdělávat s námi?

Rádi tě mezi sebou přivítáme.