Projekt 72 hodin

Už sedmým rokem se žáci Domova mládeže zapojují do dobrovolnického projektu „72 hodin.“

Inspirací je jim péče o přírodu a vylepšení života kolem sebe. Motto zní: „ Pomáhám, protože chci…“

Svůj projekt žáci nazvali „Uklidíme  okolí školy“,  a tak se ve čtvrtek 10. 10. 2019 do onoho úklidu se vší vervou pustili.  Kopali záhony, zametali chodníky, sbírali odpadky,  a to všechno ve slušivých tričkách s výše zmíněným mottem „Pomáhám, protože chci..“

Víme, že pomáhat není v dnešní době pro každého samozřejmostí, proto se nám projekt „72 hodin „ líbí. Můžeme mnoha lidem ukázat, že to není nic náročného, a že bychom se této činnosti měli věnovat nejen v rámci charitativních akcí.

Výsledkem našeho snažení byl úsměv na tváři, radost a dobré pocity z vykonané práce.

Už teď se těšíme na příští rok.

vychovatelka  Malinková