SOŠ a SOU Hustopeče: První pololetí končí, distanční výuka stále pokračuje

Ačkoliv jsme doufali, že nás distanční výuka v podzimním období již nepotká, opak je skutečností. Oproti jarnímu termínu je nyní tento způsob vyučování, dle školského zákona, pro všechny žáky povinný. V prosinci se na pár dnů ve škole objevili žáci závěrečných ročníků, ale po vánočních prázdninách se opět všichni vzdělávají distanční formou. Ne vždy lze vysvětlit vše, proto využíváme možnosti individuálních konzultací především na praktickém výcviku. Současná dlouhodobá omezení ochudila také naše maturanty o tradiční akci, kterou je stužkovací večírek. Program, hudba i stužky připraveny, jen na to rozvolnění si musíme počkat. Nezahálíme a stále se učíme něco nového. Již od podzimu nabízíme dny otevřených dveří online. Nejbližším termínem je 3. únor, dále potom 24. únor. Stejně jako při osobní návštěvě školy stačí otevřít dveře, tak při dni otevřených dveří online jen kliknete na odkaz uvedený na webových stránkách školy a přítomný pedagog Vám zodpoví všechny dotazy, pustí videoukázku, či prezentaci. Neváhejte a přijďte se za námi podívat online! Těšíme se na Vás!