Sport na naší škole za 1. pololetí školního roku 2019/20

Družstvo naší školy se zúčastnilo tradičního Poháru J. Masopusta v kopané hochů, které se konalo 17. 10. v Břeclavi.  Poháru se účastnilo 6 družstev, která byla rozdělena  do  dvou skupin  a vítězové  skupin se utkali o první místo a postup do dalšího kola. Po porážkách se SVŠ Valtice 0:3 a G Břeclav 0:6 jsme obsadili 3. místo ve skupině a do dalších bojů jsme nepostoupili. Ve finále porazilo Gymnázium Břeclav – SPŠ Břeclav 3:1

Celkové výsledky:

 Skupina A –  1. Gymnázium Břeclav                                       Skupina B – 1. SPŠ Břeclav

  1.        Gymnázium Velké Pavlovice                                           –  2. Stř. vinařská škola Valtice
  2.      MěSOŠ Klobouky u Brna                                                    –  3. SOŠ Hustopeče

 

            Svš Valtice – SOŠ Hustopeče           3:0

            SPŠ Břeclav – G Velké Pavlovice     4:0

            Svš Valtice – GBV                            6:0

            SPŠ Břeclav – Klobouky                   4:0

            GBV – Hustopeče                             6:0

            Pavlovice –Klobouky                        2:0

o 1. místo  Gymnázium Břeclav – SPŠ Břeclav        3:1

o 3. místo  Sviš Valtice – G Velké Pavlovice           4:1      

 

Florbal KB Florbal Challenge Cup

Také v letošním roce jsme se zúčastnili florbalového KB Challenge Cupu, který proběhl ve Valticích dne 14.11. Hrálo se o dvě postupová místa. Družstva byla rozdělena do dvou skupin. V prvním zápase jsme zvítězili nad Gymnáziem Hustopeče 3:2 a o postup jsme hráli s MěSOŠ Klobouky. Po bezbrankové remíze jsme prohráli až na samostatné nájezdy 0:1. a do dalšího kola jsme nepostoupili. Do dalšího kola se probojoval ještě celek Lvi ( Gym. Břeclav). Více na https://www.ceskyflorbal.cz/stredniskoly

Středoškolská futsalová liga

Tak jako každý rok se i letos naše škola účastnila Středoškolské futsalové ligy v kategorii hoši. 1. kolo SFL jsme odehráli 12. 11. za účasti družstev SVIŠ Valtice a Gymnázium Hustopeče a naší školy. Do dalších kol  postupovala  první dvě družstva. Naše družstvo prohrálo se SVIŠ Valtice 0:7, dále Valtice porazily G Hustopeče 15:2. O druhé postupové místo jsme porazili G Hustopeče 5:1 a postoupili jsme do 2. kola.

Dne 10.12. se konalo 2. kolo SFL v Tišnově za účasti naší školy a Gymnázium Tišnov, BPA Brno a Gymnázium t.ř. Kpt. Jaroše Brno.  Opět se hrálo o dvě postupová místa do 3. kola.  Bohužel se nám nepodařilo ani jednou zvítězit a po porážkách s G tř. Kpt. Jaroše Brno 0:7, BPA Brno 3:7 a G Tišnov 1:10 jsme do dalších kol nepostoupili. Více na https://futsal.fotbal.cz/futsal