Exkurze ve firmě Alcaplast

Dne 27. 11. 2019 navštívili žáci naší školy Břeclavskou firmu Alcaplast.

Při zahájení exkurze byli žáci rozděleni do jednotlivých skupin. V tomto menším počtu se mohli lépe soustředit na výklad jednotlivých školitelů. V první části byli žáci seznámeni na školicím středisku firmy Alcaplast s jednotlivými výrobky a komponenty výrobního sortimentu. V těchto výstavních prostorách byl podán zcela vyčerpávající  výklad,  školitelem panem Fisherem.

Po krátké přestávce se žáci přemístili do výrobních hal. Haly jsou označeny písmeny A, B, C a D. Exkurzi po jednotlivých halách provedla, opět  s odborným výkladem, paní  Kostková .

Žáci měli možnost se blíže seznámit s jednotlivými výrobky a rozšířit si své znalosti také o produkty a informace, které se v učebnicích nenacházejí.

Ing. Renata Jaborníková