Soutěž odborných dovedností – oboru elektrikář silnoproud

IMG_20170323_091206Soutěž proběhla dne 23. března 2017 u pořadatele SŠEE Sokolnice v prostoru dílen praktické výuky. Soutěže se zúčastnilo celkem 20 žáků z 10 škol.
Soutěž byla rozdělena na dvě praktické části a jednu teoretickou. Úkolem první praktické části bylo zhotovení bytové elektroinstalace na předchystaných instalačních panelech, osazených lištami a přístroji, podle dokumentace. Úkolem druhé praktické části bylo zhotovení stykačové reverzace. Součástí bylo nakreslení schématu silové a ovládací části dle zadání s následným zhotovením na předchystaných instalačních panelech, osazených přístroji.
Naši žáci se umístili v jednotlivcích: Stolár – 11. místo a Pešák-16. místo. V družstvech jsme se umístili na 6. místě.
Ing. Bc .Štěpán Pavelka