Turistický výšlap na Pálavu

img_20160922_101451-1Dne 22. 9. 2016 se uskutečnil školní výlet třídy ISM1. Celkem se zúčastnilo 22 žáků. Sraz  třídy byl v 8.20 min ve vestibulu SOŠ a SOU Hustopeče, příspěvková organizace. Odtud jsme šli společně na autobus, , který odjížděl  z Hustopečí, a cestovali do Dolních Věstonic.  Před odchodem byli všichni žáci poučeni o BOZP.

Vyšlápli jsme si kopec, prošli vinohradem  a dorazili na zříceninu hradu zvanou Divčí hrady, kde nás čekal krásný výhled na vodní dílo Nové Mlýny, Pavlov, Dolní Věstonice. Díky pěknému počasí jsme viděli i elektrárnu Dukovany.   Z Pálavy máme spoustu fotek, které použijeme na školní FB a stránky školy.

Ukončení akce bylo kolem jedné hodiny odpoledne. Žáci se vraceli domů individuální dopravou.

Den se vydařil, počasí přálo a záměr stmelit  kolektiv byl splněn.

Ing. Ivana Bočková