Gratulace k vítězství

oSoutěž ve zručnosti pořádné SOU Kyjov – úspěch oboru strojní mechanik – 1. a 2. místo v jednotlivcích, 1. místo v týmech !!! Obor strojní mechanik zastupovali dva žáci druhého ročníku Vojtěch Kolegar a Lukáš Kaplan, na soutěž je připravil učitel odborného výcviku Zdeněk Surman. Žáci měli za úkol dle výkresové dokumentace vyrobit té matku pro upínání svěráku pod vrtačku. Uplatnili zde znalosti a zkušenosti z měření, rýsování, řezání, pilování, vrtání a řezání závitů. Oba naši zástupci si vedli skvěle a po sečtení výsledků obsadil žák Vojtěch Kolegar první místo a žák Lukáš Kaplan místo druhé. Soutěž byla ale vyhlášena pro dvoučlenná družstva a tak oba naši žáci obsadili s velkým bodovým náskokem první místo před druhými a třetími žáky ze SOU Kyjov. Cena za první místo byly dvě úhlové brusky a čestné uznání.
Děkujeme Vojtěchovi i Lukášovi za výbornou reprezentaci naší školy.

Zdeněk Surman

učitel odborného výcviku
zo