«

»

Print this Příspěvek

Síň slávy

Zámečník

3. místo – Amstetten , Mezinárodní soutěž učňů v oboru Zámečník , 17. červen 1999
2. místo – Lilienfeld , 13.4.2000
2. místo – Amstetten , Mezinárodní soutěž oboru Zámečník , 2003
1. místo – Amstetten , Mezinárodní soutěž oboru Zámečník , 2003
1.místo, Martin Hadlík Milan Štefaník, v mezinárodní soutěži odborných dovedností oboru zámečník

Malíř
2. místo – Lilienfeld , Soutěž oboru Malíř , 2001
6. místo, Soš a sou Hustopeče , Mezinárodní soutěž odborných dovedností Malířské a Dekorativní
techniky 3-4.4 2002
2. místo – Hustopeče , Mezinárodní soutěž oboru malíř 2005
2. místo – Ostrava , mladý malíř 2011
2.místo, Soš a Sou Hustopeče, Soutěž žáků mladý malíř 2011
2.místo, Soš a Sou Hustopeče, Celostátní setkání učňovské mládeže machři roku 2011
2. místo – Soutěž odborných dovedností oboru Malíř , talent roku 2012
2. místo – Cech Malířů 2012
2.místo, SOŠ a Sou Hustopeče, talent roku 21.4.2012

Zedník
3.místo , sou a u Hustopeče , 7. Ročník mezinárodní soutěže učňů stavebních oborů 2003
1. místo, Jiří Gajdošík a Václav Troubil, Mezinárodní finále soutěže učňů stavebních oborů 2006
3.místo , Tomáš Foltýn,Pavel Skoupý, Regionální kolo 11. ročníku soutěže učňů stavebních oborů Olomouc 23.3.2007
1.místo, Dominik Popelka,Michal Blažek, V mezinárodní soutěži odborných dovedností oboru Zedník

Elektronika
3.místo – Hustopeče , Soutěž v oboru Mechanik Elektronik 2001Soutěž žáků v elektronice 2000
3. místo , Papež Josef , V mezinárodní soutěži v elektronice , Gbely 26.4.2002
2.místo , Burian Martin , V mezinárodní soutěži v elektronice , Gbely 26.4.2002
3. místo – Amstetten , Mezinárodní soutěž v elektronice 2002
2. místo – Amstetten , Mezinárodní soutěž oboru Mechanik Elektronik
1.místo – Gbely , Mezinárodní soutěž v elektronice 2004
4.místo , Martin Kopřiva , Mezinárodní soutěž mechaniků elektroniků, Hustopeče 5.10.2005
1.místo – Gbely , Mezinárodní soutěž v elektronice 2006
1.místo . Kopřiva Martin , v Mezinárodní soutěži v mikroelektronice 30.11.2006
1.místo , Roman Kugler, v mezinárodní soutěži v mikroelektronice 30.11.2008

Instalatér
6.místo, sou a u Hustopeče , v krajské soutěži odborných dovedností Učeň instalatér 2002
5.místo , sou a u Hustopeče, V krajské soutěži odborných dovedností učeň instalatér 2006
12.místo , Martin Jakubec, v Krajské soutěži odborných dovedností učeň instalatér 15.3.2006
6.místo , Jiří Nádeníček , v Krajské soutěži odborných dovedností učeň instalatér 15.3.2006
4.místo, Soš a Sou Hustopeče, V soutěží žáků oboru instalatér Brno 2009, 16.4.2009
6.místo, Soš a Sou Hustopeče, V soutěží žáků oboru instalatér Olomouc 2010

Sportovní soutěže
1. místo – Lilienfeld , Mezinárodní sportovní den , 26. květen 2000
1.místo – Hustopeče , Mezinárodní sportovní den 2001
2. místo – Hustopeče , Kopaná 2005
3. místo – Hustopeče , Volejbal 2005
2. místo – Hustopeče , Hokejbal proti drogam 2008
2. místo – Pavlov , pálavské dráče 2011
1. místo – Pasohlávky , pálavské dráče 2012
1. místo – Fotbal , Pohár Josefa Masopusta 2013

Jiné
2.místo , Martina Blažková, žákovská soutěž v recitaci a uměleckém přednesu Múza 11.5.2006
3.místo , Věra Bařinová , v žákovské soutěži recitace a uměleckém přednesu Múza 11.7.2006