Den otevřených dveří firmy AlcaPLAST v Břeclavi

V roce 2018 je tomu 20 let, kdy byla založena rodinná firma Alcaplast. Při této příležitosti se konal den otevřených dveří, a to v pátek pro školy a v sobotu pro veřejnost. V pátek 21. září 2018 rozsáhlé a moderní prostory závodu navštívili žáci oboru instalatér školy SOŠ a SOU Hustopeče.

V rámci programu jsme prošli výrobní haly, kde se produkuje sanitární technika nejen do ČR, ale i do celého světa. Poté následovala prezentace, která nás seznámila s historií firmy a s jejich produkty. Dnes nabízí více než 580 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment. Informace byly pro žáky přínosem, rozšířili své odborné znalosti a získali cenné zkušenosti. S firmou budeme i nadále spolupracovat, zapojíme se do projektu a 26. listopadu u nás proběhne školení instalatérů odborníky z Alcaplastu.

Mgr. Kateřina Bališová