Měsíc listopad a prosinec byl na Domově mládeže nabitý pestrým programem

Začali jsme sportem a to turnajem ve stolním tenise. Všichni se snažili zahrát co nejlépe a absolutními vítězi se stali Tomáš Krupica, Daniel Šulák a Josef Dovrtěl.

Nezapomněli jsme ani popřát v listopadu narozenému Tomáši Krupicovi a Danielu Šulákovi.

Vzápětí jsme začali technikou quilling vyrábět přání k Vánocům pro pracovníky školy. Myslíme si, že jsme se den ode dne zdokonalovali a výsledek potěšil darované.

Další dny nás čekalo pečení vánočního cukroví. Letos jsme vyměnili perníčky za linecké cukroví a vanilkové rohlíčky. Musíme říct, že se nám povedly a taky chutnaly.

Závěr roku jsme zakončili turnajem v bowlingu. Boj to byl celkem vyrovnaný a o první tři místa ve dvou skupinách se dělili Denis Antoš, Daniel Šulák, Honza Petrjánoš a v druhé skupině zvítězil Roman Plundrák, Filip Dovrtěl a Josef Dovrtěl

Poslední dny na Domově mládeže využijeme ke společně stráveným chvílím v klubovně, laděným vánoční atmosférou při vánočním punči, vánočním cukroví a budeme se těšit, jak se opět po Novém roce sejdeme. Už nyní se můžeme například těšit na připravovanou besedu s MVDr. Sobotkou, který nám povypráví o svých cestách po Austrálii.

Všem přejeme krásné a veselé Vánoce.